gundogan_iftar-(4)Ramazan ayının son haftasına girilirken, Bodrum Belediyesi tarafından ilçe genelinde düzenlenen iftar programları da devam ediyor.

Programın dördüncü gününde Gündoğan Mahallesi’nde gerçekleştirilen iftar yemeğine katılan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a meclis üyeleri ve Gündoğan Mahallesi Muhtarı Ali İneci de eşlik etti. İftar vaktinden önce mahalleye gelen Başkan Mehmet Kocadon, Bodrum Belediyesi Gündoğan Ek Hizmet Binası’nda incelemelerde bulunarak çalışmalar hakkında binada görevli zabıta personelinden bilgiler aldı.

Vatandaşların katılımlarıyla gerçekleştirilen iftar yemeği, Ek Hizmet Binası’nın yanındaki meydanda verildi. Bodrum Cenaze Hizmetleri Birimi görevlilerinin dualar okuduğu iftar öncesinde, Gündoğanlı vatandaşlarla sohbet eden Başkan Mehmet Kocadon, daha sonra beraberindekilerle birlikte yemeğini aldı. İftar sonrasında ise Gündoğan Mahallesi’nde Bodrum Belediyesinin desteğiyle kurulan Emek Çarşısı’na ziyarette bulunan Başkan Mehmet Kocadon, emekçi kadınlarla sohbet etti ve onların çalışmalarını inceledi.

Mumcular, Kızılağaç-Yalıçiftlik, Göltürkbükü ve Gündoğan mahallelerinde gerçekleştirilen iftar programları ilçe genelinde Ramazan ayı sonuna kadar devam edecek.

Bodrum Belediyesi İftar Yemeği Programı:

10.07.2015      Cuma              Yalıkavak Meydan

11.07.2015      Cumartesi       Gümüşlük Pazar Yeri

12.07.2015      Pazar               Ortakent Pazar Yeri

13.07.2015      Pazartesi         Turgutreis Meydan

14.07.2015      Salı                  Bitez Çetimekli Kuyu

15.07.2015      Çarşamba       Konacık Halı Saha Üstü

Paylaş
  • gplus
  • pinterest