gundogansporBodrum’un Gündoğan Mahalle Muhtarı ve Gündoğan Spor Kulübü Başkanı Ali İneci, spora yaptığı desteklerden dolayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen ziyarete Gündoğan Muhtar 1. Azası ve Gündoğan Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Tepe ile birlikte gelen Ali İneci, Başkan Mehmet Kocadon’un Gündoğan’da spora çok destek verdiğini belirterek, “Başkanımıza bize verdiği desteklerden ve almış olduğumuz sözlerden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Çocuklarımız Başkanımızın verdiği desteklerle çok başarılı sonuçlar aldılar ve almaya da devam ediyorlar. U 12 ve U 15 Bodrum Şampiyonu oldular. Şu anda U 15’de play-off maçları oynuyoruz, bir puan daha aldığımız takdirde Türkiye Şampiyonası’na katılma hakkını elde edeceğiz. Kendisinden bu konuda bize destek olmasını istedik” dedi.
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da, spor yapan gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalarak toplumda örnek insanlar olduklarını belirterek “Biliyorsunuz Bodrumspor’umuz Bölgesel Amatör Lig’de namağlup lider ve şampiyonluğun en büyük adayı. Amacımız 3. Lig’e çıkmak. Ve tabii ki orada da kalıcı olmak. Başarıyı devam ettirebilmek için de iyi bir takım kurmamız lazım. Bu da altyapıdan yetişecek kabiliyetli gençlerle olacaktır. Gündoğanspor’un da bu konuda elinden geleni yapacağına inancım tamdır. Başarıya gençlerimizle ulaşacağımıza inanıyorum. Onun için de spora desteğim her zaman sürecektir” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest