halikarnas-disko-ece-seckin-ile-sezonu-kapatti_5998_dhaphoto3Bodrum’da  dünyaca ünlü Halikarnas Disko, Ece Seçkin’in de sahne aldığı partide sezona veda etti. Kendine eşlik eden DJ Ozan Doğulu ile samimi pozlar veren Seçkin’in, tatilcileri coşturduğu konserinde sık sık elbisesinin eteğini çekiştirmesi dikkati çekti.

Bodrum’un simgelerinden olan ve bu sezon 36′ncı yılını kutlayan Halikarnas Disko düzenlenen parti ile yaza veda etti. Dansçılar ve şov gruplarının sahne aldığı gecede ‘Hoşuna mı Gidiyor’ şarkısı ile performansına başlayan Ece Seçkin’e, DJ Ozan Doğulu eşlik etti. Samimi pozlar verdiği Doğulu’ya mesleki konuda övgüde bulunan Seçkin’i yaklaşık 1200 kişi izledi.

Uzun süredir pembe olan saçlarının doğal hali ile ilk kez 1 Eylül’de yine Halikarnas’ta sahne alan Seçkin’in, bu kez de saçlarını kısalttığı görüldü. Pop müzikte dikkatleri çekmeyi başaran ve bu yıl çıkardığı albümünün de adı olan ‘Aman Aman’ şarkısı ile devam eden Seçkin, konserinde siyah bir kostüm tercih etti.

Seçkin’in, danslarıyla da göz doldurduğu performansında, sık sık elbisesinin etek kısmını aşağıya doğru çekiştirmesi objektiflere yansıdı. Tatilciler hareketli şarkılar eşliğinde dans edip doyası eğlendi. Dansçıların ve şov gruplarının sahne aldığı gecede dev ekranda, Türkçe ve İngilizce olarak ‘Seneye yaza görüşmek üzere’ mesajı yayınlandı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest