halk-arenasi-bodrum-(7)CHP Bodrum İlçe Örgütü tarafından Uğur Mumcu “Adalet ve Demokrasi ” Haftası kapsamında düzenlenen ve ünlü gazeteci Uğur Dündar tarafından hazırlanan ve sunulan “Halk Arenası” adlı program Bodrum’da OASİS Nurol Kültür Merkezinde gerçekleşti.

Uğur Dündar’ın hazırlayıp sunduğu programa konuk olarak CHP İstanbul Milletvekili Aykut Erdoğdu, CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel ve Türkiye Gazeteciler Federasyon Başkanı Atilla Sertel katılırken programı izlemeye gelenler arasında CHP Muğla Milletvekili Tolga Çandar, CHP Muğla Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da bulunuyordu. Bodrumlu vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği canlı yayın programında salonda boş yer kalmazken vatandaşlar programı izleyebilmek için salonun merdiven ve koridorlarını da doldurdu.

Halk TV’den ve Sözcü gazetesinin internet sitesinden canlı yayınlanan programda ülke gündemine dair sorunlar tartışılırken, AKP hükümeti ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da ağır eleştirilerden nasibini aldı.

Yaklaşık 3 saat süren program sonrasında vatandaşlar usta gazeteci Uğur Dündar ve programa katılan CHP milletvekilleriyle hatıra fotoğrafı çektirip kendileriyle tanışmak için yoğun bir kalabalık oluşturdu.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest