hayri-topcu-son-yolculuguna-ugurlandiAnkara’da geçirdiği kalp ameliyatı sonrası yaşamını yitiren Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Hayri Topçu son yolcuğuna uğurlandı.

Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı 62 yaşındaki Hayri Topçu, Ankara Tıp Fakültesi Hastanesi’nde önceki gün geçirdiği kalp ameliyatı sonrası yaşamını yitirdi. Cenazesi Fethiye’ye getirilen Topçu için 14 yıldır başkanlığını yaptığı Fethiye Şoförler ve Otomobilciler Odası binası önünde tören düzenlendi. Törene Topçu’nun ailesi, yakınları, şoförler ve vatandaşlar katıldı.

Törende konuşan Muğla Esnaf Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Şükrü Ayyıldız, Fethiye’nin önemli bir değerini yitirdiğini söyledi. Topçu’nun gecesini gündüzüne katarak çalışan değerli bir isim olduğunu anlatan Ayyıldız, acılı aile ve şoför esnafına başsağlığı diledi.

‘FETHİYE’NİN BAŞI SAĞ OLSUN’

Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık da “Vakti zamanı gelince hiçbir şeye engel olamıyoruz. Hayri başkanla birlikte çalıştık. Birlikte değerlendirmelerimiz oldu. Benim gözlemim sevecen, güler yüzlü, işine düşkün, işini takip eden, iyi iletişim kuran kısacası güzel bir insandı. Fethiye’nin başı sağ olsun” dedi.

Topçu’nun cenazesi törenin ardından Patlangıç Mezarlığı’nda kılınan namazın ardından toprağa verildi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest