homatex-bodruma-merhaba-dedi-_3383_dhaphoto3Bodrum ‘da kapılarını açan Homatex Otel ve Restoran Ekipmanları Mağazası’nın açılışı turizmcilerin akınına uğradı.

Bodrum İlçesi’ne bağlı Ortakent-Yahşi Mahallesi’nde İstanbullu iş adamı Mehmet Kaya tarafından 33 bin metrekare üzerine inşaatı yapılan ve Mayıs 2016′da açılışı yapılacak olan MEKA Home Mall AVM’nin ilk açılan iş yeri 13 bin metrekarelik Homatex Otel ve Restoran Ekipmanları Mağazası oldu. 25 Aralık Cuma günü verilen kokteyl ile açılışı yapılan mağazada Mehmet Kaya ve Homatex’in işletmecisi Bodrumlu iş adamı Zafer Taylan konukları ağırladı.

Binlerce Çeşit Ürün Bodrum’a Geldi

Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, otel ve restoran yöneticileri ile turizm sektörü temsilcilerinin katıldığı açılışta, konuklar mağazayı gezdi. İşletmeci Zafer Taylan, Türkiye çapında konusunda lider markaların bölge temsilciliğini yapan firmaların ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini de takip ederek endüstriyel mutfak malzemeleri, züccaciye ürünleri, cam ve porselen ürünlerin yanı sıra restoran, kafeterya, otel, bar ve evlerin ihtiyacı olan tüm ekipmanları da satışa sunduklarını belirtti. Taylan, “Gerek perakende gerekse toptan satışlarımızla bilinen tüm markaların ürünlerini Bodrum’a getirmeyi başardık. Turizm yöneticileri otel ve restoran işletmecileri, ihtiyaç duydukları ürünleri temin etmek için şehir şehir ülke ülke gezmelerine gerek kalmayacak. Amacımız her geçen gün değişen ve ihtiyaçlarının farkında olan müşteri kitlesinin özel yaşamlarına da çözümler sunabilmek” dedi.

homatex-bodruma-merhaba-dedi-_3383_dhaphoto1

Butik Konseptli AVM

İş adamı Mehmet Kaya ise MEKA Home Mall ile Homatex’in birlikte oluşturacağı sinerjinin, satıcılar kadar alıcılar için de avantajlar sağlayacağını söyleyerek nitelikli mağazalar ile bölgedeki üst segmentin ihtiyaçlarının karşılanarak butik konsepti ile daha şık, daha keyifli bir alışveriş ortamı sağlayacaklarını belirtti.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest