bodrum-islamhaneleri-(4)Muğla Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (MUSKİ) Genel Müdürlüğü, il genelinde içme suyu sorunu yaşayan mahallelerin sorunlarını ortadan kaldırmaya devam ediyor. Bodrum bölgesindeki çalışmalarına devam eden MUSKİ Su ve Kanal İşletme Daire Başkanlığı’na bağlı 1. Bölge Şube Müdürlüğü ekipleri, İslamhaneleri Mahallesi’nde bulunan ve sürekli patlakların meydana geldiği bir kısım içme suyu hattını yenisi ile değiştiriyor.

İslamhaneleri Mahallesi’ndeki çalışmaları yerinde inceleyen MUSKİ Genel Müdürü Baki Ülgen, hattın yenileme çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlamak istediklerini söyledi.
Ülgen, “Plan ve programlarımız dahilinde Bodrum ilçemizde içme suyu sorunu yaşayan mahallerin sorunlarını ortadan kaldırmaya devam ediyoruz. İslamhaneleri’nde yenileme çalışmalarını sürdürdüğümüz içme suyu hattında daha önce sürekli patlaklar meydana geliyordu ve mevcut hat yeterli olmuyordu. Bu nedenle biz de gerekli çalışmaları başlattık. Yenileme çalışmalarının büyük bir kısmı tamamlandı. Geri kalan kısmını da ekip arkadaşlarımız özverili çalışmaları ile kısa süre içerisinde tamamlayacaklardır” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest