bodrum-sehir-stadi-(15)Ünlü oyuncu Nejat İşler, hakeme itiraz eden Gümüşlüksporlu oyuncuları sakinleştirdi. 

Muğla 1. Amatör Kümede mücadele eden Ortakent – Yahşispor ile Gümüşlükspor, Bodrum Şehir Stadında karşılaştı. Karşılaşmayı 2-1 kazanan Ortakent – Yahşispor, 1. Amatör Küme Şampiyonu oldu. Gümüşlükspor’u destekleyen İşler ise önce taraftarların yanında maçı izledi.

Maçı stat kapısından izleyen İşler, futbolcuların karşı takım futbolcuları ile tartışmasına tepki göstererek tekrar içeri girmeye çalıştı. Polis engeli ile karşılaşan İşler, maçın son dakikalarını ise ayakta izledi. Maçın bitiş düdüğü ile sahaya giren ünlü oyuncu önce Gümüşlükspor futbolcularını sakinleştirmeye çalıştı. Golleri sayılmadığı için hakemin üzerine yürüyen futbolcular ile bir müddet konuşan İşler daha sonra hakemleri koruyarak hakem odasına kadar hakemlere eşlik etti. Gümüşlük taraftarlarını da sakinleştirmeye çalışan İşler, hakemlere siper oldu.

Maç sonrasında Gümüşlükspor oyuncularının yanında giden İşler sakin olmalarını söyleyerek, “Bu futbol, olur böyle şeyler de sakin olun arkadaşlar” diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştı.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest