kaplan-hukukta-6nci-yil-mutlulugu-_9673_dhaphoto2Bodrum’da hizmet veren Kaplan Hukuk Bürosu 6′ncı yılını müvekkilleri ve avukatların katıldığı kokteyl ile kutladı. Büronun yöneticisi Avukat Nazlı Aydoğan Kaplan mangal başına geçip konuklara sucuk ekmek ve şarap ikram etti.

Bodrum’da 2009 yılında hizmete giren ve yaptığı uluslararası hukuk anlaşmaları ve mücadeleleri ile yaklaşık 500 yabancı uyruklu vatandaşın hukuksal sorunlarını çözen Kaplan Hukuk Bürosu 6′ncı kuruluş yılını Gümbet Mahallesi’ndeki ofisin bahçesinde kutladı. Kaplan Hukuk Bürosu’nun yöneticisi Avukat Nazlı Aydoğan Kaplan, eşi iş adamı Engin Kaplan, Bodrum Esnaf ve Sanayiciler Derneği Başkanı İlhami Özden, büronun çalışanı 4 avukat ile 200′e yakın müvekkilin katıldığı kutlama renkli görüntülere sahne oldu.

Mangal başına geçen Avukat Kaplan konuklarına sucuk ve köfte ekmek ile şarap, meşrubat ikram etti. Kaplan “6 yılda 35 ülkenin vatandaşı da dahil olmak üzere yaklaşık 4 bin 500 müvekkile hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Büro olarak müvekkillerimizin güvenini kazandıkça gücümüz daha da artıyor, kısa sürede Bodrumlulara kendimizi tanıttığımız için mutluyuz. Ulusal ve uluslararası hukuk alanında hizmet vermeyi büyüyerek sürdüreceğiz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest