mumcular-iftar-(6)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediyesi tarafından Karaova olarak da bilinen Mumcular Mahallesi’nde düzenlenen iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İftarda Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a; Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Kent Konseyi Başkanı Hamdi Topçuoğlu ve mahalle muhtarları eşlik etti. İftara Mumcular Mahallesi’nden ve mahalle çevresinden çok sayıda vatandaş katıldı.

Bodrum Belediyesince 10 farklı noktada verilecek olan iftar yemeklerinin ilki, Mumcular Mahallesi’nde bulunan Karaova Kapalı Pazar Yeri’nde düzenlendi. Yaklaşık 450 kişinin katıldığı iftar öncesinde dualar okundu. Mumcular sakinleri, kendileriyle birlikte yemek sırasına giren ve masalarında beraberce yemek yiyen Bodrum Belediye Mehmet Kocadon’a, mübarek Ramazan ayı nedeniyle düzenlemiş olduğu iftar yemeği için teşekkür etti.

mumcular-iftar-(10) İftar yemeklerinin her gün farklı mahallede yapılacağını belirten Bodrum Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Gülizar Akbay, iftarın yanı sıra Ramazan öncesinde Bodrum Belediyesi tarafından ihtiyaç sahiplerine gıda paketlerinin dağıtıldığını söyledi. Akbay, yardımların sadece Ramazan ayında değil, tüm yıl devam ettiği de ifade ederek, “Muhtarlarımız tarafından bildirilen vatandaşlarımıza komisyonumuz tarafından yapılan araştırmanın ardından yardımlarımızı yapıyoruz. Yardımlarımız, tüm yıl boyunca yarımada genelinde devam ediyor.” dedi.

Ramazan Ayı Bodrum Belediyesi İftar Yemeği Programı:

 

08.07.2015      Çarşamba        Gölköy Meydan
09.07.2015      Perşembe        Gündoğan Meydan
10.07.2015      Cuma              Yalıkavak Meydan
11.07.2015      Cumartesi       Gümüşlük Pazar Yeri
12.07.2015      Pazar               Ortakent Pazar Yeri
13.07.2015      Pazartesi         Turgutreis Meydan
14.07.2015      Salı                  Bitez Çetimekli Kuyu
15.07.2015      Çarşamba       Konacık Halı Saha Üstü

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest