kircicegi-bodrum-basketKırçiçeği Bodrum Basketbol,  final grubunun 3. maçında Çankaya Üniversitesi ile mücadele edecek.

18 Mayıs 2017 Perşembe günü, saat: 14:00’de Ankara’da Çankaya Üniversitesi ile karşılaşacak olan Kırçiçekleri son antrenmanını yaparak Ankara’ya gitti.

“Üst lige çıkmak için deplasman galibiyeti önemli”

Bodrum Binnaz Karakaya Spor salonunda son çalışmalarını yapan Kırçiçekleri’nin Koçu Derya Özyer, antrenman sonrasında bir açıklama yaptı. “4’lü Final grubuna iyi bir başlangıç yapamadık” diye sözlerine başlayan Koç Derya Özyer şunları söyledi:

“İlk maçta aldığımız sonuç biz değiliz. İkinci karşılaşmamızda Orman Gençlikspor yenerek Becker maçını kısmen de olsa telafi ettik. Oyuna iyi adapte olduk. Oyun disiplinimizi kaybetmeden yapmak istediğimiz her şeyi sahaya yansıttık. Oyuncularıma teşekkür ediyorum. Kazanmak güzel. İkinci maçımızın istatistikleri de başarılı bir oyun sergilediğimizi ifade ediyor. Asist oranımız oldukça yüksek.  Biz her maçı ayrı ayrı yaşıyoruz. Şimdi 18 Mayıs’da oynayacağımız Ankara Çankaya Üniversitesi maçına odaklandık. Bilyoner.com ligine çıkabilmek için 4’lü finalde deplasman maçı kazanmak önemli. Teknik ve kondisyon olarak maça en iyi şekilde hazırlandık. Ankara’ya kazanmak için gidiyoruz.” Dedi

“Kazanarak gelmek istiyoruz”

Takımın Ankara Deplasmanı öncesi son çalışmasını izleyenKırçiçeği Bodrum Basketbol Kulüp Başkanı Yiğit Özmen de “Sponsorlarımızın desteği ve amatör ruhumuzla bu noktaya kadar geldik. Final grubunda tüm takımların yukarı lige motive. Zorlu maçlar oynuyoruz. Bu deplasman belki de bizim için kırılma noktası. Kazanarak gelmek istiyoruz. Kazanan takım olarak Bornova Becker’i sahamızda ağırlamak bizi çok daha fazla motive edecek.” dedi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest