bodrumspor-(3)Bodrum Ticaret Odası Başkanı Başkanı Mahmut Kocadon ve Meclis Başkanı İlhan Ersan B.B. Bodrumspor tesislerini ziyaret etti.

Gümbet’te bulunan tesisleri ziyaret eden Mahmut Kocadon ve İlhan Ersan’ı B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, yöneticiler ve futbolcular karşıladı. Futbolcuları tek tek kutlayan Mahmut Kocadon Bodrumlu tüccarlar olarak her zaman Bodrumspor’un yanında olduklarını belirterek şunları söyledi:

“ Tabii artık çarşıda Bodrumspor’un başarısı konuşuluyor. Bir de artık sizler Bodrum halkının unutmuş olduğu futbolu tekrar hatırlattınız. Farkındaysanız tribünler tekrar dolmaya başladı. Bizler de sizin hem başarılarınıza hem de başarılarınızın devamı için teşekküre geldik. İnşallah önümüzdeki yıl Bodrumspor başarıya ulaşır, mutlu günler bizim olacak. Başarılarınızdan dolayı hem sizlere hem de yönetimdeki arkadaşlara teşekkür ediyoruz.”

Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan da  futbolculara teşekkür ederek şunları söyledi:

“ Ben de hepinizin başarısından Bodrum halkı olarak gurur duyduğumuzu söylemek istiyorum. Yani bu sefer yakaladık, artık öyle gözüküyor Allah’ın izniyle. Çünkü futbol olarak görüyoruz diğerlerinden farkımız var. Bütünlük de sağladıktan sonra özellikle bu Pazar günü oynanacak maçta ve bundan sonraki maçlarda size sonsuz başarılar diliyorum. Biz hep yanınızda olacağız, gurur duyuyoruz Bodrum olarak sizinle.”

Başkan Kocadon daha sonra B.B. Bodrumsporlu futbolculara baklava ikram ederek “ Tatlı yiyelim bol gollü olsun” dedi ve Pazar günü oynanacak Muğlaspor maçı öncesi futbolculara moral verdi. B.B. Bodrumspor Kaptanı Süleyman Görgün de “ Buraya kadar gelerek bizlere destek olduğunuz için futbolcu arkadaşlarım adına sizlere teşekkür ediyorum. İnşallah biz de bu destekleri karşılıksız bırakmayarak sezon sonunda mutlu sona ulaşacağız” dedi.

B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya ziyaretlerinden dolayı Başkan Kocadon’a teşekkür ederek “ Mahmut Başkanımız bugün bizi ziyaret etti ve zaten kendisi her zaman bize destek olan, her zaman bizimle iç içe olan bir büyüğümüz. Bugün de bize tatlı getirerek bu önemli maç öncesi başarılar dilediler. Onların bu destekleri bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah biz de büyüklerimizin bize gösterdiği desteğin karşılığını vererek onların yüzünü güldüreceğiz. Ben tekrar Mahmut Başkanıma bu desteğinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Yaklaşık bir saat süren ziyaretin ardından Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Pazar günü Muğla Atatürk Stadı’nda oynanacak Muğlaspor maçı için başarılar dileyerek tesislerden ayrıldı.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest