Kocadondan_Alman_kanalina_roportaj-(1)Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, program çekimleri için Bodrum’da bulunan Alman televizyoncuları ile görüştü.

Almanya’nın Pro7 kanalında yayınlanması planlanan program için Bodrum’da 4 gün çekim yapan ekipler, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile de röportaj yaptı. Program yapımcısı Benjamin Bieneck ve ekibini evinde ağırlayan Başkan Kocadon, Bodrum ile ilgili soruları yanıtladı.

“Herkes kendi Bodrum’unu yaşar”

Benjamin Bieneck’in sorularını yanıtlayan Başkan Kocadon, herkesin kendi Bodrum’unu yaşadığını ifade ederek, “Bodrum’da herkes kendine göre bir şeyler bulur. Dinlenmek isteyen dinlenir, eğlenmek isteyen eğlenir. Bodrum’da çok sayıda kültürel ve sanatsal etkinlik düzenlenir. Tabii bütün bu özelliklerin yanında Bodrum’da bir medeniyetler topluluğu gibi barış ve huzur içerisinde yaşanır. Bu yüzden dünyanın birçok bölgesinden insanlar tatil için Bodrum’u tercih ediyor. Bizler de yöneticiler olarak, bu özelliklerin korunması için elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.

Just Travel Tur Operatorü ve MTS Incoming Bodrum’un destekleriyle gerçekleşen program kapsamında ekip; Bodrum, Gümüşlük, Yalıkavak, Türkbükü başta olmak üzere birçok bölgede çekim gerçekleştirdi. Bodrum’da lüks hayatın anlatıldığı program, önümüzdeki günlerde yayınlanacak.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest