hasan-koktenAK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Milas’ta Selimiye ve Sakarkaya mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Selimiye Mahalle Teşkilatı tarafından Selimiye’de verilen iftar yemeğine katılan AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, burada vatandaşlarla bir süre sohbet etti. İftar yemeğinin ardından vatandaşların sorunlarını ve isteklerini dinleyen Milletvekili Kökten, burada vatandaşlara hitaben bir konuşma yaptı. Konuşmasında, Muğla’ya yapılacak Tekno Park ile Milas, Bodrum ve Seydikemer ilçelerine yapılacak olan yeni devlet hastanelerinin müjdesini veren Kökten; “Söz verdiğimiz gibi sizler için çalışmaya devam ediyoruz. Sizlerin görüşleri ve talepleri bizim için önemli. Bizler vatandaşımızın sesine kulak vermek zorundayız” dedikten sonra vatandaşların ve tüm Müslüman aleminin Kadir Gecesi’ni kutladı.

İkinci Durak Sakarkaya Mahallesi

Selimiye Mahallesi’ndeki iftar programının ardından Sakarkaya Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Milletvekili Kökten; vatandaşların Kadir Gecesi’ni kutladı. Mahalle meydanında vatandaşların yoğun bir ilgisiyle karşılanan Milletvekili Kökten, kendisine gösterilen ilgiden dolayı teşekkür etti. Mahalle sakinlerinin isteklerine burada da cevap veren Kökten, “Bizler sizlere hizmet etmek adına bu yola çıktık ve sizlere söz verdik. Hiç şüpheniz olmasın AK Parti milletin partisidir. Gücünü sizlerden almaktadır. Bizler de bu anlamda elimizden geleni yapacağız ve size hizmet edeceğiz” dedi.

Milletvekili Kökten’in Selimiye ve Sakarkaya Mahallelerindeki programlarına AK Parti Milas İlçe Teşkilatı Başkanı Levent Akyer ve teşkilatın bazı yönetim kurulu üyeleri katıldı.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest