maliÜnlü şovmen Mehmet Ali Erbil’in isim hakkını verdiği “Mali By Andon” isimli eğlence mekanı Gümbet barlar sokağında açıldı.

Bodrum’da eğlence mekanı açan ünlüler kervanına Mehmet Ali Erbil de katıldı. Gümbet barlar sokağında “Mali By Andon” isimli bir mekan açan ünlü şovmen Bodrum’un renkli eğlence hayatında yerini aldı.
Geçtiğimiz gece Bodrum’un seçkin isimleri ve basın mensuplarının katılımıyla gerçekleştirilen açılış kokteyli ile yeni sezona kapılarını açan mekan büyük beğeni topladı. Mehmet Ali Erbil’in Çarkıfelek isimli programın çekimlerinden dolayı katılamadığı açılışın ev sahipliğini abisi Mustafa Erbil yaptı.
Basın mensuplarının sorularını cevaplayan Erbil şu ifadelere yer verdi: “Taksim’de eğlence mekanı olan ve dostumuz olan Erhan İpek ile birlikte açtık mekanımızı. Daha önce Bodrum merkezde de Mali Bar isimli bir işletmemiz vardı ve çok ilgi görüyordu. Bu yıl da Erhan Bey’le böyle bir şey düşündük ve isim hakkımızı da verdik. Kardeşim çok gelmek istedi ama Çarkıfelek’in çekim provalarına katılacağı için gelemedi. Dostlarımıza selam söyledi ve hayırlı olsun mesajını iletti. Artık yazın hafta sonları kardeşimle birlikte Bodrum’da olacağız.”
“Mali By Andon” isimli mekanın işletmecisi olan Erhan İpek 23 yıldır işletmecilik yaptığını ifade ederek “Mehmet Ali Erbil ve Mustafa Erbil ile uzun yıllardır dostuz. Ben Taksim’de Andon isimli bir mekan işletiyordum. Bu yıl da aklımıza “Mali By Andon” geldi. Mekanın işletmesi bizde, ismini de Erbil’lerle ortak yaptık. Bu bir başlangıç oldu devamını da İstanbul’da getireceğiz”dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest