konser-mandalinBodrum Mandalin Bar tarafından düzenlenecek konserlerde ilk olarak 9 Temmuz Perşembe gecesi Leman Sam, 10 Temmuz Cuma gecesi ise Türk Rock müziğinin efsaneleri Haluk Levent – Kurtalan Ekspres sahne alacak.

Leman Sam, sevilen şarkılarını seslendirmek için 9 Temmuz gecesi  Mandalin Bodrum sahnesinde. Daha önce Mayıs ayında yine Mandalin Bar’da sahne alan ve”Olmazsa olmaz şart; sahiden olduğun gibi olmak. Gerçek ruhun neyse, üzerine örtüler koymadan öylece yaşamak. Bu örtüler sizi yorar. Onun için ben çırılçıplak bir ruhla dolaştım…” diyen sanatçı, duru sesi ve şarkılarıyla kendi ruhunuzu bulmanız için şarkılarını Mandalin Bar’da yeniden söylüyor. Leman Sam şarkı söylemeyi ne kadar sevdiğini şu sözlerle ifade ediyor: “Aşık olur gibi şarkımı söylerim, şarkımı söyler gibi de aşık olurum…”

Haluk Levent Kurtalan Ekspres Canlı Performansı 10 Temmuz Cuma Gecesi Mandalin Sahnesinde…

Barış Manço’nun 1972 yılında kurduğu ve vefatına kadar birlikte çalıştığı grubu “Kurtalan Ekspres” ve “Haluk Levent” 10 Temmuz Cuma Gecesi Bodrum Mandalin Bar’da aynı sahnede olacaklar.  Haluk Levent’in “Yollarda”, “Sevenler Ağlarmış”, “Elfida” gibi hit olmuş şarkılarının yanı sıra yeni albümünden de birçok şarkıyı seslendireceği bu performansı kaçırmak istemiyorsanız, bu özel gece için yerinizi şimdiden ayırtın. Konserde Kurtalan Ekspres’in çaldığı, Haluk Levent’in söylediği Barış Manço ve Cem Karaca şarkıları da hep bir ağızdan Mandalin Bar’a gelenler tarafından da söylenecek.

Kaliteli Müzik ve Doyasıya Eğlence

Bodrum Mandalin Bar İşletmecisi Atilla Serttaş, ortak bir proje olan Haluk Levent ve Kurtalan Ekspres birlikteliğinin Bodrum’da büyük bir ses getireceğini belirterek, bir gün önce Leman Sam’ın o güzel şarkıları ile yine Mandalin’de kaliteli müzik ve eğlenceye doyacaksınız” dedi. Ayrıca Mandalin Bar Müdürü Ömer Çakır; “2 günlük ard arda program kapsamında Leman Sam en güzel şarkılarını Bodrumlulara ve yerli turistlere söyleyecek. Ertesi gece ise  Haluk Levent ve Kurtalan Ekspres ile Bar’a eğlenmeye gelenler Bodrum gecelerine renk katacaklar” dedi. Bodrum Barlar Sokağı’nda bulunan Mandalin Bar için Bilgi Ve Rez: 05492264848

Paylaş
  • gplus
  • pinterest