zorla-fuhus-(1)Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde, Ukrayna uyruklu bir kadına zorla fuhuş yaptırdığı iddia edilen 37 yaşındaki M.S., polis tarafından gözaltına alındı. Fuhuşa aracılıktan 12 ayrı sabıkası olduğu anlaşılan M.S., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Marmaris Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, Ukrayna uyruklu bir kadına apart otelde zorla fuhuş yaptırıldığı istihbaratını aldı. Bugün saat 04.00′te apart otele giden polis, Ukrayna uyruklu kadını, kadınla para karşılığı beraber olan bir erkeği ve zorla fuhuş yaptırdığı iddia edilen M.S.yi gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinde suçlamaları kabul etmeyen ‘Samsunlu Mehmet’ lakaplı M.S.nin ‘fuhuş yaptırmak’ ve ‘örgütlü fuhuş çetesi kurmak’ suçlarından 12 ayrı sabıkası olduğu tespit edildi.

M.S. emniyetteki işlemlerin ardından sevk edildiği adliyede tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken fuhuş yaparken gözaltına alındığı belirtilen erkek de ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Zorla fuhuş yaptırıldığı belirtilen ve hemşire olduğu öğrenilen Ukraynalı kadın ise sınır dışı edilmek üzere Muğla Emniyet Müdürlüğü Yabancılar Şube Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

 

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest