agua-otel-marmaris-(1)Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde 24 yıldır faaliyet gösteren 4 yıldızlı Agua Otel, TUI-First Choice tarafından dünyanın en iyi ‘First Choice’ (en prestijli) oteli seçildi.

İçmeler Mahallesi’nde 1992 yılında kurulan Agua Otel, 180 ülkede 30 milyon üzeri müşteriye hizmet veren dünya devi tur operatörü TUI UK tarafından yüksek misafir memnuniyeti sebebiyle 2015 yılının 4 yıldızlı otel kategorisinde “En İyi First Choice” oteli seçildi. Agua Otel Genel Müdürü Cem Türkmen, “TUI’nin müşteri memnuniyetine göre verdiği dünyanın en prestijli oteli ödülünü almak bizleri gururlandırdı. Kendi kategorimizde dünyanın en iyileri arasında olduk. Ülke olarak turizmde yaşadığımız birçok sıkıntıya rağmen başarı kazanmak, Marmaris için büyük kazançtır” dedi.

TUI İngiltere ve İrlanda Yönetim Kurulu Başkanı Nick Longman ayrıca, Agua Otel Yönetim Kurulu’na teşekkür yazısı gönderdi. Logman, “Kendi kategorisinde en iyilerine’ ve onları takip eden diğer otellere, misafirlerine sarsılmaz bir motivasyonla sundukları kaliteli hizmetler için teşekkür ederim” dedi.

Otel, dünyanın en önemli seyahat yorum sitesi TripAdvisor kullanıcılarının oylarıyla 2014 ve 2015 yılında üst üste “Traveller’s Choice” ödülüne de layık görülmüştü. Kullanıcı yorumlarına göre Türkiye genelinde “Lüks oteller” ve “En İyi Oteller” sıralamasında 13. “En Romantik Oteller” kategorisinde 21. olarak üç kategoride “Traveller’s Choice” ödülüne layık görüldü.

İlçe merkezine 10 kilometre mesafede denize sıfır otel, 24 yıldır dünyanın birçok saygın firmaları tarafından “müşteri memnuniyeti” ve “yüksek hizmet anlayışı” gibi kategorilerde ödül alıyor. İngiltere Marmaris Fahri Konsolosu iş adamı Doğan Tugay’a ait olan otel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eski İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu’nun yanı sıra Türkiye’nin tanınmış sanatçılarını da ağırladı. Otelin en büyük özelliği 240 lüks odasının deniz görmesi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest