marmaristeki-su-gosterisi-ilgi-goruyorMarmaris İlçesi’ndeki 19 Mayıs Gençlik Meydanı’nda akşam saatlerinde yapılan su gösterisi vatandaşların ilgisini çekti.

Marmaris Belediyesi’nin 19 Mayıs Gençlik Meydanı havuzunda, her gün saat 21.00 sıralarında düzenlediği su gösterileri büyük beğeni topluyor. Çalan müziğe göre fıskiyelerden tutulan ritim izleyenleri hayran bıraktı. Akşam saatlerinde meydanda toplanan vatandaşlar gösterileri cep telefonuyla çekerken turistler de öz çekim yaptı. Bir saat süren su gösterisine en çok sevinen çocuklar ise çalan hareketli müzikler eşliğinde oyunlar oynadı.

Gösteriyi hayranlıkla izleyen Ukraynalı hemşire Anastasiya Yeloriya, “Suyun müzik ile dans etmesi huzur veriyor. Mükemmel havuzun ve meydanın her yerini fotoğrafladım” dedi. Elazığ’dan ailesiyle tatile gelen Mehmet Duman ise, “İlk defa Marmaris’e tatile geldim. Ben ve ailem büyülendik. Meydanı gezdiğimiz sırada başlayan su gösterisine çocuklarım hayran kaldı. Güzel düşünülmüş, emeği geçenlere teşekkürler” diye konuştu.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest