mhp-chp-marmaris-(1)Muğla’nın Marmaris İlçesi’nde yeni seçilen CHP İlçe Başkanı Acar Ünlü ve ekibine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulunan MHP İlçe Başkanı Kemal Kalemci, “Marmaris için yapılacak her hizmete katkı koymaya hazırız” dedi.

MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci ve yönetim kurulu üyeleri, 22 Kasım’da gerçekleşen kongreyle göreve gelen CHP Marmaris İlçe Başkanı Acar Ünlü ve ekibine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. MHP’li Kalemci, ev sahibi Başkan Acar Ünlü’ye çiçek vererek “Sayın Acar Ünlü genç bir başkan, yolu açık olsun. Allah utandırmasın, kendisine ve ekiplerine başarılar diliyorum. Hepimiz, bu güzel ülkenin cennet köşesi Marmaris’te yaşıyoruz. Bu sebeple Marmaris’imize katkıda bulunmak hepimizin görevi diye düşünüyorum. Biz ülkemiz ve Marmaris için yapılacak her hizmete katkı koymaya, yardımcı olmaya hazırız” dedi.

Acar Ünlü ise iyi dilekleri için konuklarına teşekkür ederek “Her siyasi partinin kendilerine göre kırmızı çizgileri var ama hepimizin Marmaris gibi ortak noktaları da var. Ortak paydalar için beraber hareket etme kültürünü toplumun daha geniş kitlelerine yaymamız, memleket için beraber hareket edilmesini sağlamamız lazım” diye konuştu.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest