mhp-mehmet-erdoganMHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan, Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu’nu ziyaret etti.

MHP Milletvekili Mehmet Erdoğan, Fethiye İlçe Başkanı Cengiz Çay ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte TÜRSAB Batı Akdeniz Bölgesel Yürütme Kurulu Başkanı Süleyman Kaya’yı ziyaret etti. Kaya ve beraberindekilerle görüşen Milletvekili Erdoğan, Ankara’da yaşanan terör saldırısına ilişkin konuştu. Milletvekili Erdoğan, saldırıların tekrarlanmaması için üzerlerine düşeni yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Turizm sektöründe yaşanan sorunları ele almak için ziyareti gerçekleştirdiklerini de anlatan Milletvekili Erdoğan, “Tarihimizden, kültürümüzden gelen inanç gereği helal lokmayla karnımızı doyurmak istiyoruz. Turizm sektöründe de çalışan çok fazla insanımız var. Dolayısıyla bir şekilde turizm sektörü Muğla’da herkesi ilgilendiriyor. Beklenti olarak önümüzde bir takım sıkıntılar var. Bu sıkıntıları nasıl çözeceğiz, nasıl aşacağız bizim derdimiz bu” dedi.

Ziyarette turizm sektörü ve turizmcilerin sorunları görüşüldü.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest