tenisMilas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, Milas’a iki adet yeni tenis kortu yapılacağını söyledi.

Milas’ta bugüne kadar eksikliği duyulan spor branşları arasında yeralan tenis, yeni yapılacak olan 2 kortla ilçede faaliyete geçecek. Milas’ta 23 farklı branşta sportif faaliyetlerin sürdürüldüğünü ifade eden Milas Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Ünlüsoy, 24. branş olan tenisin de yapılacak olan kortlarının tamamlanmasının ardından ilçede var olacağını kaydetti.

2 Adet tenis kortu ve aydınlatma işi ihalesinin 20 Ağustos günü Muğla’da saat 10.30’da İl Müdürlüğü Hizmet Binası toplantı salonunda yapılacağını dile getiren Kurum Müdürü Ünlüsoy; “İlçemizde yeni bir spor branşı daha hizmete girecek. Yeni tenis kortları Milas Şehir Stadyumu’nun yanında şu anda yapımı devam eden Gençlik Merkezi’nin olduğu bölgede olacak. İlçemizdeki sporcunun sayısının artması ve yeni branşların da varolması anlamında İl Müdürlüğümüz ve Bakanlığımız gayretli ve özverili çalışmalar yürütmekte. Bizler de bu doğrultuda ilçe müdürlüğü olarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Tenis kortlarının ilçemize kazandırılmasında emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest