vali-rektorAK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Muğla için çalışmaya devam ediyor.

7 Haziran seçimleri öncesinde Muğla için elinden geleni yapma sözü veren AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten verdiği sözleri tutmaya başladı. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’ne yapılması planlanan Tekno Park ve uzun yıllardan bu yana yapımı devam eden Milas Organize Sanayi Bölgesi’ndeki çalışmalarla ilgili girişimlere başlayan Milletvekili Kökten, bu kapsamda Muğla Valisi Amir Çiçek ve Muğla Üniversitesi Rektörü Mensur Harmandar ile birlikte Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık’ı ziyaret etti.

Tekno Park konusunda destek ve Milas için çok önemli bir proje olan ve Muğla’nın tek organize sanayi bölgesindekiçalışmaların hızlanması konularında Bakan Işık’la görüşen Milletvekili Kökten, destek istedi.

Muğla Valisi Amir Çiçek ve Muğla Üniversitesi Rektörü Mansur Harmandar ile birlikte yaptıkları ziyarette isteklerini Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık’a ilettiklerini dile getiren AK Parti Muğla Milletvekili Hasan Kökten, Bakan Işık’ın konularla yakından ilgilendiğini ifade ederek, “Sayın Bakanımıza gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Bakanımız iki konuda da destek sunacaklarını ifade ettiler. Kendilerine Muğla Halkı adına teşekkür ederim. Muğla halkımız için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

 

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest