Miss-7-Continents-bodrum-(1)Bodrum’da Mayıs ayında düzenlenecek “Miss 7 Continents” güzellik yarışmasına hazırlanan güzellerden bir bölümü, katalog ve reklam filmi çekimine katıldı. Bodrum koylarında ve otellerde üç günlük çekime katılan güzeller, yarışma öncesinde moral depoladı.

Bodrum’da 6-16 Mayıs tarihleri arasında Ermeni modacı Ashot Khachatryan ve Jolly Tur tarafından düzenlenecek “Miss 7 Continents” yarışmasına katılacak olan 24 ülkeden 10 güzel, geçen hafta sonunda Bodrum’a geldi. İsis Otel’de konaklayan ve profesyonel fotoğrafçılar ile kemaralara poz vererek yarışmaya hazırlanan güzeller, Bodrum ve Türkiye’nin tanıtımı için Göltürkbükü, Kara Ada, Bitez ve Akvaryum koylarında yapılan çekimlere katıldı. Sıcak havada tekne turu yapan güzeller, plajlarda poz verdi.

Yarışma heyecanının şimdiden başladığını belirten İsis Otel Satış ve Pazarlama Müdürü Gonca Alemdar, “Turizm sezonunun başında 24 ülkenin güzeli ve onlarla birlikte gelecek olan yaklaşık 100 kişi, kentimizin olumlu imajını tam sezonun başında dünyaya yayacak. Bu nedenle bu yarışma bizim için büyük önem taşıyor, birçok iptallerin yapıldığı bir dönemde bu yarışmanın düzenlenecek olması bile turizm adına verilen olumlu bir mesaj” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest