menteseMuğla’nın Menteşe ilçesi Salihpaşalar Mahallesi kırsalında bir tarla içinde toprağa gömülü erkek cesedi bulundu. Menteşe İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri erkek cesedinin kimliğinin tespiti için civardaki mermer fabrikaları ve diğer iş yerlerinde çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saatlerinde tarlanın yanında yazlık evi bulunan bir vatandaş, yağmur suyu ile çöken yeni kazılmış alan fark etti. Kazılan alanı merak eden vatandaş kürek ile toprağı kazdığı esnada erkek cesedi ile karşılaştı. Vatandaş 156 Jandarma ihbar hattını arayarak bilgi verdi. Olay yerine gelen Menteşe İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı ekipleri, Salihpaşalar Mahallesi kırsalında tarla içinde toprağa gömülü erkek cesedi ile karşılaştı. 45-50 yaşlarında olduğu tahmin edilen erkek cesedinin üzerinde sadece eşofman bulundu. Başından iki el kurşunla öldürüldüğü öğrenilen kimliksiz şahsın bir-iki gün önce öldürüldüğü tahmin ediliyor. Ceset kimlik tespiti için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.
Öte yandan, üzerinden kimlik çıkmayan erkek cesedinin kimliğinin tespiti için Menteşe İlçe Jandarma ekipleri Salihpaşalar ve Bayır Mahallesi’nde özellikle mermer fabrikalarında ve diğer iş yerlerinde araştırma başlattı. İ şyerlerinde uzun süredir işe gelmeyen personelin olup olmadığını soran Jandarma ekipleri, araştırmalarını sürdürüyor.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest