bodrumspor-muglaspor-toplantiB.B. Bodrumspor ile Muğlaspor arasında Pazar günü oynanacak karşılaşma öncesi Muğla’da Muğla İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, kulüp başkanları, yöneticiler ve taraftar temsilcileri bir araya gelerek bir toplantı gerçekleştirdi. 

Muğla’da yapılan toplantının sonucunda Pazar günü Muğla Atatürk Stadı’nda oynanacak karşılaşmaya 305 Bodrumspor taraftarı alınacak ve Bodrum’dan gelecek başka hiçbir taraftar grubu kesinlikle alınmayacak. Bunun dışında stat ve çevresinde 400 emniyet personeli görevlendirilecek ve stada kesinlikle alkollü taraftarlar alınmayacak. Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantının ardından İl Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Feridun Arslan, B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Muğlaspor Başkanı Rüştü Gürsoy, Muğlasporlu yöneticiler, Bodrumspor taraftar temsilcileri Tamer Yaman ve Selim Caner birlikte yemekte buluşarak Pazar günkü maç öncesi dostluk mesajları verdiler.
B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya iki kulübün dostluğunu kimsenin bozamayacağını belirterek şunları söyledi: “Biz Bodrumsporlu yöneticiler olarak Pazar günü Muğla’da oynanacak maça Muğlaspor yönetimiyle kol kola gideceğiz. Bizim Muğlaspor ile olan dostluğumuz her daim devam edecektir. Bu maç öncesi her iki takıma da başarılar diliyorum ve sahada sonuç her ne olursa olsun dostluğun ön plana çıkacağı bir maç izleyeceğiz. Aynı şekilde tribünlerde de her iki takımı desteklemeye gelen taraftarların aynı sağduyu ile sadece takımlarını desteklemelerini istiyoruz” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest