muzeyyen_senar_taburcu_oldu_8Geçtiğimiz günlerde aniden rahatsızlanarak Bodrum’da bulunan özel bir hastanede tedavi altına alınan Türk Sanat Müziği’nin duayen ismi Müzeyyen Senar, taburcu edildi.

Bodrum’da yaşayan ünlü sanatçı Müzeyyen Senar, geçtiğimiz günlerde yüksek ateş şikayetiyle hastaneye başvurmuş ve dört gün boyunca tedavi altında kalmıştı. 96 yaşında olan ünlü sanatçının durumu iyiye gidince tedavisinin evde devam edilmesine karar verildi.

Dahiliye Uzmanı Dr. Gamze Cengiz, Senar’ın sağlık durumunun oldukça iyi olduğunu belirterek şunları söyledi:
“4 gün sonunda Müzeyyen Hanım’ın durumu normale döndü. Sağlık durumu gayet iyi. Tedavilerine evde devam edecek. Tansiyonu normale indi. Bugün taburcu ediyoruz” dedi.

Tarkan, Sezen Aksu ve Sibel Can’dan Senar’a Destek

Annesi hakkında bilgi veren Senar’ın kızı Feraye Işıl ise sanatçı dostlarının annesini yalnız bırakmadığını ifade ederek “Annemi soran herkese çok teşekkür ediyorum. Şu anda durumu çok iyi. Eve götürüyoruz. Yanına kimseyi almadılar enfeksiyon kapar diye. Fazla ziyaretci kabul etmedik ama çok yakın olduğu, Tarkan, Sezen Aksu, Sibel Can, Müjdat Gezen ve bütün dostları telefon yağmuruna tuttu bizi. Herkese teşekkür ederim arayıp sordukları için.” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest