paintball-turnuvasi-bodrum-(3)Bodrum’da Fun Town-Yahşi Park tarafından “Paintball Bodrum Yarımadası Liselerarası Turnuvası” düzenlendi. Gençlerin takımlar halinde mücadele ettiği turnuvada Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’nin iki takımı, birincilik ve ikincilik kupalarının sahibi oldu.

Bodrum’un Ortakent Mahallesi’nde hizmet veren Fun Town-Yahşi Park tarafından, Muğla Öğrenci Başkanı Ulaş Genç’in organizasyonuyla, sömestre tatilinin başladığı ilk hafta gençler paintball turnuvasında mücadele etti. Paintball Bodrum Yarımadası Liselerarası Turnuvası’na 5 okuldan 7 takım katıldı. Turnuva öncesinde gençlere turnuva hakkında bilgi verildi. Gün boyunca süren turnuvada, yarı final maçları oldukça çekişmeli geçti. Yarı final maçları 1 saat sürerken, final 15 dakikada tamamlandı. Finalde, Bodrum Uğur Anadolu Lisesi’nin “Liseliler” ve “Gençler” takımları mücadele etti. Kazanan ise Liseliler oldu ve birincilik kupasını aldı. Bodrum Marmara Koleji Takımı ise üçüncülüğü elde etti.

Fun Town Organizasyon sorumlusu Can Demir, “Lise öğrencilerinin sömestr tatiline keyifli başlaması için böyle bir etkinlik düzenledik. Hava soğuk olmasına rağmen öğrenci arkadaşlarımız turnuvaya ilgi gösterdi. Genç arkadaşlarımız da bu sportif faaliyete katılarak, dostluk içinde mücadele etti. Katılan herkese teşekkür ediyoruz ve turnuvayı yıl içinde tekrarlamayı hedefliyoruz” dedi.

Dereceye giren takımlara kupa ve madalya verildi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest