ortaca-u-17Muğla Süper Amatör Kümede grubunda lider olup Bölgesel Amatör Lig’ine (BAL) çıkan Ortaca Belediyespor U 17 Futbol Takımı, Aydın’da yapılan karşılaşmalarda da rakiplerini yenip, Türkiye Şampiyonasında ilk 4 takım arasına girdi.

Aydın Şehir Stadı’nda yapılan karşılaşmalarda; İzmir Büyük Şehir Belediye Spor U 17’le 1-0, Denizli 9 Kavaklar U 17’yi 2-0 ve Antalya Muratpaşa Spor U 17’yide 1-0 yenerek gurup lideri oldu. Önümüzdeki günlerde 4 takımın eşleşme kuraları çekildikten sonra nerede oynanacağı belli olacak.
Akşam saatlerinde ilçeye gelen Ortaca Belediye Spor U 17’ler; Kulüp Yöneticileri ve aileleri tarafından Atatürk Tören Alanı’nda büyük bir coşku ile karşılandı.
Başarılarını davul zurna eşliğinde kutlayan Ortaca Belediye Spor U 17’ler gönüllerince eğlendiler.
Ortaca Belediye Spor Kulüp Başkanı Metin Yıldırım yaptığı konuşmasında; “ Ortaca Belediye Spor günden güne başarılarına başarı katıyor. Türkiye şampiyonasında yapılacak olan yarı finallerinde de başarı gösterip, en iyi neticeyi alacaklarına inancım sonsuz. Bu gençler hepimizin. Bu başarılarından dolayı hepsini kutluyor, başarılar diliyorum” dedi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest