bilgisayar-ve-projeksiyon-cihazi-hediye-(2)Karaköy İlkokulu’nu ziyaret eden Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ülkenin geleceğinin eğitimden geçtiğini ifade ederek, okulların da en az diğer hizmet alanları kadar ön planda olması gerektiğini vurguladı.

Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Karaköy İlkokulu’na bilgisayar ve projeksiyon cihazı hediye ederek okulun fiziki eksikliklerinin giderilebilmesi için belediye olarak destek vereceklerini söyledi.

Karaköy Mahallesi’nde belediye çalışmalarını inceleyen Seydikemer Belediye Başkanı Yakup Otgöz, Karaköy İlkokulu’nu ziyaret ederek okulun fiziki yapısı hakkında bilgi aldı. Okul Müdürü Mehmet Baltacı, Okul Aile Birliği Başkanı Ahmet Benli, Karaköy Muhtarı Ömer Ali Yıldırım ile bazı velilerden okulun eksikleri hakkında bilgi alan Yakup Otgöz, yeni yapılan okulun müteahhidinin iş teslimini yapmasından sonra çevre düzenlemesi ve çocuk oyun alanı gibi bazı çalışmalar yapılacağını müjdeledi. Yaklaşık 100 öğrencinin eğitim gördüğü okulun yeni okul binasına taşınmasının 2014-2015 Eğitim Öğretim Yılının 2. yarısında gerçekleşeceğini ifade eden Karaköy Muhtarı Ömer Ali Yıldırım ve Okul Müdürü Mehmet Baltacı, Başkan Yakup Otgöz’ün girişimleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yerleştirilen oyun grupları için teşekkür ettiler. Ziyarette okulların fiziki şartlarını da imkanlar doğrultusunda iyileştirmeye gayret göstereceklerini vurgulayan Belediye Başkanı Yakup Otgöz, ziyaretin ardından okula bilgisayar ve projeksiyon cihazı hediye etti.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest