natig-shirinovPalmarina Bodrum, 20 Mayıs akşamı dünyaca ünlü bir ismi ağırlıyor. Nağara isimli yerel perküsyon aletiyle harikalar yaratan Natig Shirinov “Natig Ritim Grubu”yla birlikte Palmarina Bodrum’da yaza merhaba konseri verecek. Konserle aynı gün Palmarina Bodrum’da sürpriz bir görsel şov izlenecek.

Türkiye’nin ilk mega ve giga yat bağlama kapasiteli marinası Palmarina Bodrum, sezonu dünyanın en iyi perküsyon sanatçılarından birinin konseriyle açıyor. Nağara isimli Azerbaycan’a ait yerel perküsyon aletiyle dinleyenleri kendine hayran bırakan Azeri kökenli Natig Shirinov kendi grubu “Natig Ritim Grubu” ile Palmarina Bodrum’da konser verecek. Konser saat 21.00’de Palm Piazza’da başlayacak.

Dünya Festivallerinden Palmarina’ya

Azerbaycan ezgilerini dünya müzikleriyle harmanlayarak dinleyicilere unutulmaz bir müzik deneyimi yaşatan Natig Shirinov, Fransa, İngiltere, İtalya, Çin, Amerika, Rusya, İspanya gibi dünyanın pek çok farklı ülkesinde konserler verdi. Menim Dünyam ve Menim Dünyam 2 adında 2 albümü bulunan Natig Shirinov, 2011 Dünya Perküsyon Sanatları Festivali, 2004 Dünya Vurmalı Çalgılar ve Dans Müzikleri Festivali, Moskova, Fransa, Fas ve Almanya’da düzenlenen Azerbaycan Kültür Günleri başta olmak üzere birçok festivale davet edildi ve katıldığı festival ve yarışmalarda ödüller kazandı.

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest