fethiye-haluk-levent-(1)Bir süredir Fethiye’de sürdürülen Sinema Meydanı adlı projenin tanıtım amaçlı çekimlerine ünlü rock müzik sanatçısı Haluk Levent de katıldı.

Fethiye Beşkaza Meydanı’nda yapılan Sinema Meydanı çekimlerine katılan ünlü rockçı Haluk Levent, yaklaşık 45 dakika süren programında sevilen şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendirdi. Beşkaza Meydanı’ndaki Atatürk anıtı önünde yapılan çekimlerde ünlü sanatçı hayranlarına unutulmaz bir rock konseri sunarken bazı hayranlarını yanına alıp onlara şiir okuttu. Sevgililer Günü olması nedeniyle tüm sevenlerin gününü kutlayan Haluk Levent “Sevgi bir güne sığdırılamaz, sevenlerin her günü güzelliklerle doludur” dedi.
Fethiye Rehabilitasyon Merkezi ve bazı özel engelliler okullarından engelliler için şarkılarını art arda söyleyen Haluk Levent’e sevenleri de eşlik etti. Proje yönetmeni Alattin Bozkurt ve proje sanat yönetmeni Mine Sarmış Çaylık’ın Sinema Meydanı isimli projesine destek için hiçbir ücret almadan geldiği öğrenilen Haluk Levent hayranları fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı. İzdiham yaşanmaması için görevliler yoğun bir çaba sarf ederken ünlü sanatçı Fethiye’ye ayrıca konser vermeye geleceğini, bugün ise hiçbir müzisyeni olmadan tek başına sinema çekimine destek için geldiğini söyledi.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest