sokakta-muzikBodrum’da meydanda müzik yapan gençler beğeni topladı.

Üniversite öğrencisi Gökhan Yavuz, Müzisyen Ömer Can Uslu ve konservatuvara hazırlanan Hilal Nalbant’ın oluşturduğu müzik grubu büyük ilgi gördü.

Grubun Bodrum Belediye Meydanı’nda verdiği sokak konserini, meydana gelen gidenlerle birlikte binden fazla kişi izledi. Şarkı sonlarında yoğun alkış alan grubun üyeleri “Hem tatil, hem sanatımızı yapıp, hem de paramızı kazanıyoruz” dediler. Grafik-tasarım bölümünden mezun olduktan sonra konservatuvara hazırlanan Hilal Nalbant, grup arkadaşlarıyla Bodrum Belediye Meydanı’nda müzik yapmaktan dolayı çok mutlu olduğunu belirterek, “ Çok eğleniyoruz. Bu sene bizim için bir ilk oldu ama çok heyecanlı gidiyor, umarım bu şekilde devam eder” dedi.

İstanbul Üniversitesi Konservatuvar bölümü öğrencisi Gökhan Yavuz grubun kemancısı olduğunu belirterek, “ Bodrum’da eğlenceli zaman geçiriyoruz, her şey yolunda” diyerek yaz boyunca Bodrum sokaklarında müzik yapacaklarını söyledi.

Grubun gitarcısı güzel sanatlar müzik bölümü mezunu Ömer Can Uslu ise, “ Bodrum’da hem tatil yapıp eğleniyoruz, hem de para kazanıyoruz” dedi.

Tatilcilerden büyük beğeni grup yaz boyunca Bodrum Belediye Meydanı’nda sokak konserlerine devam edecek.

Muhabir: Mehmet Can Meral

Paylaş
  • gplus
  • pinterest