2-(10)Çağdaş Holding’in ev sahipliğinde Swissôtel Resort Bodrum Beach Roof’unda “ Bodrum Belediyesi Bodrum Spor” tarafından  özel bir davet gecesi düzenlendi. Gecede Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon sporun insan hayatındaki önemine değinerek Bodrumspor ve gençlik için yapılabilecek yardım konularını gündeme getirdi…

Swissôtel Resort Bodrum Beach’te Bodrumspor Kulübü yararına düzenlenen özel geceye Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ticaret Odası Başkanı Mahmut Kocadon, Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Çağlar ve oğlu Dağlarca Çağlar, Volkan Büyükhanlı, Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, BESA Efe Bezci, Polimex Erol Tabanca, Astaş Vedat Aşçı, Maryap Münir Özkul, Futbolcu Rıdvan Dilmen, Ofton Eş Başkanı Yusuf Şimşek, Dapyapı Ziya Yılmaz, Turkuaz Holding Erdal Aksoy, Milta Işıl Kulüp Yöneticisi Emir Bağ, Kefaluka Otel Yöneticisi Fatih Ekşi, Opet Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Altındağ, Niyazi Atare, Kelebek Mobilya’dan Gürkan Topan ile İstanbul ve Bodrum’un tanınmış simaları ile iş adamları katıldı. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, geceye katılan herkese teşekkür ederken, “Bodrumspor’un bu özel davetine hoş geldiniz” diyerek başladığı konuşmasında; “Bodrum büyüyor, haliyle Bodrumsporumuz da büyüyor. Yelkende ve sörfte dünya şampiyonları çıkarıyoruz, futbolda başarılara imza atarak iki tane lig atladık. Her şeyden önemlisi Bodrumspor’u seyircisi ile barıştırdık tabii bunları da yaparken, arkamızda dimdik duran bir Belediye Başkanımız Mehmet Kocadon vardı. Bizler sadece Başkanımız Kocadon’un yönelttiği kaynakları doğru yönlendirerek, taşın altına elimizi soktuk ve sonuçta başarıyı yakaladık” dedi

Kocadon: “Bodrumda yaşamak bir hayat tarzıdır”

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ise yaptığı konuşmada, “Bu güzel daveti kırmayarak buraya gelenlere ve bu güzel mekânını bize açan Yüksel Çağlar’a ve Çağdaş Holding’e, çok teşekkür ederek konuşmama başlamak istiyorum” diyerek, “Bodrum dünya turizm süper liginde oynayan bir takım. Her yerde turizmde sıkıntı yaşanırken Türkiye genelinde en az zararla çıkılacak yer Bodrum turizm camiasıdır. Bunun altında yatan nedenler de, Bodrum’u bu günlere getiren büyüklerimizdir. Onların en büyük özelliği misafirperver, hoşgörülü oluşlarıdır.  Biz Bodrum olarak onların mirasları ile bu günlere geldik. Bodrum’da yaşamak bir hayat tarzıdır, Bodrum dünya barış topluluğu bölgesidir” dedi.

“Ekonomik yönden Bodrumspor’un size ihtiyacı var”

“Bu akşam niçin buradayız?” sorusuna cevap vererek konuşmasını sürdüren Başkan Kocadon;  “ Bu özel davet siz değerli Bodrum’a gönül veren ve Bodrum’a yatırım yapan arkadaşlarımızın bir araya geldiği bir yemektir. Zor günümde kapımızı çalıp her zaman koluma girdiniz. Hiç kimseye nasip olmayan güzelliği sizlerle yaşadım ve yaşarken sizler tarafından ne kadar sevildiğimi gördüm. Bu yemekte bizlerin yanında olmanız ve güzel enerjiniz bizi çok gururlu kılmıştır. Siz Bodrum sevdalısı yatırımcılarla Türkiye’de daha yüz tane Bodrum hayata geçebilir. Bugün sahip çıkacağımız değerlerden biride Bodrumspor’umuzdur. 3. Lig’e çıktık ve bunu gücümüzle, inancımızla, birlik beraberlik sayesinde yakaladık. Ekonomik yönden de size ihtiyacımız var. Bodrumspor’umuzu ve dünya turizm liginde oynayan Bodrum’umuzu Süper Lig’de görmek istiyoruz. Unutmamalıyız ki bu güzel atmosferi herkesle paylaşan, Bodrum sizler ile var” dedi.

Kocadon: “Spora yapacağınız her katkı laik Türkiye Cumhuriyetine yaptığınız bir katkıdır”.

Başkan Kocadon, “Alkolün bu kadar çok tüketildiği bir şehirde en medeni şehirlere nazaran uyuşturucu ve alkol had safhada iken Bodrum’da bu çok az bir seviyededir diyerek;  “Bunun altında yatan neden ise spora yaptığımız yatırımlardan dolayıdır. Bodrumspor’umuzdan Dünya ve Avrupa şampiyonu gençler çıkardık. İlerde sağlıklı bir nesil yetiştirmek istiyorsak, spora yatırım yapmalıyız. Yatırımcı iş adamlarımız sizlere söylüyorum: spora yapacağınız her katkı laik Türkiye Cumhuriyetine yaptığınız bir katkıdır. Bu gece yemeği her şey dahil yaptık, bunun fiyatı bellidir, rahat yiyip için. İster yiyin ister yemeyin bu geceden ayrılırken spora yapacağınız katkının fiyatı bellidir. Bu güzel akşamı hazırlayan Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya ve Yönetim Kuruluna ve spora destek veren Yüksel  Çağlar’a, Dağlarca Çağlar’a bir kez daha teşekkür ederken burada bize  bu güzel enerjiyi veren Bodrum sevdalısı ve yatırımcılar iyi ki geldiniz sağ olun. Spora lütfen yatırım yapmayı unutmayın” dedi. Swissôtel Resort Bodrum Beach’te düzenlenen özel davet program gecesi sonunda belediye başkanı adına iş adamlarına sembolik kalem ve Bodrumspor atkısı hediye edildi.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest