serviscilere-egitim3Bodrum’da taşımalı eğitim sisteminde hizmet veren araç şoförlerine Bodrum İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Denetim Amirliği ve Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı tarafından eğitim verildi.

Bodrum Ticaret Odası toplantı salonunda verilen eğitimde şoförlere yaptıkları işin önemi, araçların bakımlarının yapılması ve karayolları trafik kurallarına mutlak suretle uyulması gerektiği vurgulanıp konu ile ilgili slayt gösterileri yapıldı.
Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, “İlçe jandarma komutanlığımızla birlikte taşımalı eğitim sisteminde çalışan üyelerimize yönelik eğitim semineri düzenledik. Jandarma trafik denetim amirliğinde görev yapan komutanlarımız şoförlerimizin dikkat etmesi gereken konular konusunda kendilerini bilgilendirdiler. Okula giden çocuklarımızı emanet ettiğimiz şoför arkadaşlarımıza araç kullanırken dikkat etmeleri gereken kurallar yanında araç içindeki öğrencilerle iletişim konusunda da eğitim verildi. Bodrum Şoförler Odası olarak bu tür bilgilendirme seminerlerini üyelerimizin yapmış oldukları işin branşına göre sıklıkla tekrarlayacağız. Bu tür bir etkinlikte bize desteklerinden dolayı İilçe Jandarma komutanlığımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Haber:İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest