timucin-sahin-konser-(2)Ünlü caz gitaristi Timuçin Şahin, Muğla’nın Ortaca İlçesi’ndeki bir barda sahne aldı. Hemşehrilerine caz müziği dolu keyifli bir gece yaşattı.

Ege Yolcu Motosiklet Grubu tarafından Dalyan’daki bir barda organize edilen gecede, ABD Newyork’ta yaşayan Ortacalı olan ünlü caz gitaristi Timuçin Şahin, sahne aldı. Şahin’e, davulda Owen Hart ve kontrabasda İranlı Samim Inaie eşlik etti. Caz müzik parçalarının çalındığı gecede müzik severler eğlenceli dakikalar yaşadı.

Etkinliği gerçekleştiren ünlü müzisyenin ağabeyi de olan Ege Motosiklet Grubu Başkanı Nadir Şahin, “Kardeşim Amerika’da yaşıyor. Türkiye’ye konser vermeye geldiler. Biz Ege Yolcu Motosiklet Grubu, periyodik olarak halka açık ücretsiz olarak düzenliyoruz. Kültür ve sosyal etkinlikler çerçevesinde bir gece düzenleyelim istedik. Sağ olsun beni kırmadı” dedi.

Üstü perdesiz yedi telli, altı normal olan özel yapım gitarıyla sahne alan Timuçin Şahin, “Türkiye’de verdiğimiz konserler oldukça ilgi görüyor. Eskişehir, Bergama ve Aydın belediyelerinden konser teklifleri aldım. 19 Mayıs’ta Eskişehir’deyiz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest