ucak-harmandari-ziyaret-etti(1)Memur-Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen’in yeni başkan ve yönetimi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mansur Harmandar’ı nezaket ziyaretinde bulundu. 

Ziyarette, üniversitenin Muğla’nın eğitiminde meşale olduğunu ve bu meşalenin ışığının ilimize büyük katkılar sunduğunu belirten Eğitim Bir-Sen Başkanı Önder Uçak, “Eğitimin paydaşları arasındaki iş birliği ve dayanışmanın Muğla’nın eğitimine kazanımlar sunacaktır. Sendika olarak, üniversitenin sivil toplum kuruluşlarına desteklerini çok önemsiyoruz. Bu düşünceyle, bizi kabul eden başta Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Harmandar’a, üniversite yönetimi ve ilgililerine çok teşekkür ederiz” dedi.

Prof. Dr. Harmandar; “Eğitim Bir-Sen’in yeni yönetimini tebrik eder, başarılar dilerim. Eğitim konusunda sendikanız ile her türlü iş birliğine katkıda bulunmaya hazırız” dedi. Görüşmelerde üniversite yönetimi ilgilileri Muğla Eğitim Bir-Sen’in demokratik temayüllere uygun bir şekilde seçilen yeni yönetimine başarılar dileyerek, sivil toplum kuruluşlarının, demokrasinin ve eğitimin gelişmesindeki katkılarını ifade ettiler.

Eğitim Bir-Sen Muğla İl Başkanı Önder Uçak, Memur-Sen İl Başkanı Hasan Demirtaş, Eğitim Bir-Sen Başkan Yardımcısı Ümit Yaşar Gül, Eğitim Bir-Sen üniversite temsilcisi Gürcan Kara, Eğitim Bir-Sen Teknoloji Fakültesi temsilcisi Doç. Dr. Faruk Şen’den oluşan sendika ziyaret heyeti, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Yusuf Ziya Erdil’i ve fakülte dekanlıklarını da makamlarında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest