judita-gehlen-smrekova-burhan-polatBodrum’a gelen Belçika vatandaşı Jeannina Phlippine Madoe (66), oturduğu sandalyeden kalkamayınca Özel Bodrum Hastanesi’ne başvurdu. Çekilen MR sonucu bel fıtığı teşhisi konan ve ameliyata alınan Belçikalı turist “Belçika’da sadece MR çektirmek için bile 4 ay beklemem gerekirdi. Özel Bodrum Hastanesi’nde teşhis ve tedavi çok hızlı ve çok iyi.” dedi.

Belçika vatandaşı 66 yaşındaki Jeannina Phlippine Madoe 12 yıldır, eşiyle birlikte yılda iki kez Bodrum’a geliyor. Bodrum’u çok seven 46 yıllık evli çift bu gelişlerinde yemek yerken i Jeannina’nın sandalyeden kalkamaması üzerine Özel Bodrum Hastanesi’ne başvurdu.

Derhal çekilen MR ile bel fıtığı teşhisi konan Jeannina, Özel Bodrum Hastanesi Beyin Cerrahı Op. Dr. Burhan Polat tarafından ameliyat edildi.

Ameliyatı çok başarılı geçen Jeannina, operasyonun ertesi gün ayağa kalktı ve fizik tedavi ünitesinde elektro terapi almaya başladı. Sağlık durumu her gün daha iyiye giden Jeannina eskisi gibi yürüyebiliyor.

Jeannina “Belçika’da sadece MR çektirmek için bile 4 ay beklemem gerekirdi. Özel Bodrum Hastanesi’nde teşhis ve tedavi çok hızlı ve çok iyi. Beni ameliyat eden Op. Dr. Burhan Polat’a, Fizik Tedavi Uzmanı Dr. Nüket Vural ve ekibine beni sağlığıma kavuşturdukları için teşekkür ederim.” , diye konuştu. Özel Bodrum Hastanesi’ni herkese tavsiye edeceğini söyleyen Jeannina, doktorlarıyla fotoğraf çekilirken mutluluk gözyaşlarını tutamadı.

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest