Bod-umurca-(5)-(Small)Lions 118 T Leo Yönetim Çevresi katkılarıyla Umurca İlkokuluna oyun parkı yaptırılırken, Bodrum Lions tarafından da okulun sıraları yenilendi.

Lions yönetimi tarafından bir süre önce vefat eden Genel Yönetmen Lions Zehra Gürol anısına İstanbul Ligi sponsorluğunda yapılan çalışmalar kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda faaliyete geçen oyun parkı minik öğrencileri sevindirdi. Okulda düzenlenen tören ile çocukların hizmetine giren oyun parkı açılışında, folklor , ront, dans gösterilerinin yanı sıra okul yararına da kermes düzenlendi.

Bodrum ve İstanbul’dan yaklaşık 50 Lions üyesinin de katıldığı oyun parkı açılış töreninde renkli görüntüler oluşurken, çocukların bayram sevinci ikiye katlandı.

Bodrum Lions üyeleri ise Umurca İlkokulu’nun 3’üncü sınıfların sıralarını komple yenilemesinin dışında diğer sınıflardaki kötü sıraları da yeniledi.

Yaklaşık 3 saat süren oyun parkı açılış töreni sonunda büyükler okulu terk ederken, çocuklar oyun parkında eğlenmeye devam etti.

Haber: Zeki Özkeskin

Paylaş
  • gplus
  • pinterest