sergi-3Bodrum’da engelli çocukların anneleri ile birlikte hazırladıkları mozaik çalışmaları ‘Yaza Merhaba’ sergisini Muğla Valisi Amir Çiçek açtı.

Muğla Valisi Amir Çiçek’in eşi Hülya Çiçek’le birlikte yaptığı sergi açılışında; Bodrum Kaymakamı Dr. Mehmet Gödekmerdan ve eşi Sevilay Gödekmerdan, Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Can Candaş, Bodrum İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Hakan Demirörs, Sağlık Vakfını temsilen gazeteci Can Pulak, Sinan Özer ve Mazhar Vardar da hazır bulundu.
Bodrum Sağlık Vakfı öğrencilerinin anneleri ile hazırladıkları mozaik sergisini çok beğenen Muğla Valisi Amir Çiçek ve eşi, yapılan çalışmalardan birini satın alırken, Bodrum Sağlık Vakfı öğrencileri ve anneleri ile tek tek ilgilenip fotoğraf çektirdikten sonra katılımcılara sertifikalarını verdiler.
Bodrum Sağlık Vakfı’na gelir kazandırmak amacıyla açılmış olan 2’nci el eşya mağazası ile Bodrum Sağlık Vakfı Seramik Mağazası’nı da gezen Hülya Çiçek ve Sevilay Gödekmerdan, her iki mağazayı da çok beğendiklerini söylediler.

Haber: İHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest