bodrumda-13-sanatcinin-eserlerin-yer-aldigi-karma-yaz-sergisi-_1Bodrum’da Zeynep Sanat Galerisince, her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve bu yıl 13 sanatçının eserlerinin bir araya getirilerek oluşturulduğu “Karma Yaz Sergisi” açıldı. Sergi, sanatseverler tarafından büyük ilgi gördü.

Bodrum’da 13 sanatçının eserlerinin yer aldığı “Karma Yaz Sergisi” isimli resim sergisi, Zeynep Sanat Galerisinde “Herkese Bir Sanat Eseri” sloganıyla sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Ali Atmaca, Ahmet Kuşakçı, Asuman Ünlü, Ayşen Karakaya, Aziz Başan, Bedia Dipşo, Ceylan Eşit, Doğu Çankaya, Melike Akdoğan, Musa Köksal, Volkan Coşkun, Yavuz Tanyeli ve Ömer Faruk Kılıç’ın resimleri sergilendi. Sergide her sanatçının farklı konuda çalıştığı ve tuval üzerine yağlı boya, tuval üzerine akrilik, sulu boya gibi çeşitli teknikler ile oluşturulmuş 70 eser yer aldı.

Bodrum’da yaşayan sanatçıları eserlerini sanatseverlerle buluşturmaktan dolayı mutluluk duyduğunu belirten Zeynep Sanat Galerisi sahibi Zeynep Çavuş, “Bu yılki karma yaz sergisinde sloganımız ‘Herkese Bir Sanat Eseri” oldu. Bütün sanatseverleri sergimize davet ediyoruz” dedi. Serginin 10 Eylül’e kadar sanatseverler tarafından gezilebileceği belirtildi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest