re-max-sergiRe/Max Pasha Art olarak Eylül ayında  uluslararası bir karma sergiye daha ev sahipliği yapıyor. Eylül ayındaki bu  ikinci sergimiz 20 Eylül-5 Ekim arasında gerçekleşecek.

Uluslararası Kültür Sanat Diyalogları Derneği (UKSDD) ve ICAS (International Contemporary Art Show) tarafından düzenlenen Uluslararası Çağdaş Sanat Sergilerinin dördüncüsü olan bu sergide 20 farklı ülkeden 40 sanatçının işleri yer alıyor.

2014 yılında bir grup sanatçı ve sanatsever tarafından Kuşadası’nda kurulan Uluslararası Kültür Sanat Diyalogları Derneği  (UKSDD) bu güne kadar pek çok uluslararası resim, fotograf, seramik  sempozyumları, workshoplar ve sergi düzenlemeleri gerçekleştirmiş ve bir çok sanatsal organizyasyona ev sahipliği yapmıştır.Her yıl pek çok ülkeden akademisyen ve sanatçı davet etmektedir.

Şu ana kadar toplam 87 ülkeden 320 sanatçıyı Türkiye’de ağırlamış olan dernek İCAS ile birlikle uluslararası kültürel diyalogu artırmaya ,projelerini genişletmeye başlamıştır. UKSDD ile İCAS sergi dışındaki ilk ortak projesini Polonya, Rusya ve Türkiye’nin katılımları ile Polonya’da gerçekleştirecektir.

Karma sergiye katılan sanatçılar ve ülkeleri aşağıda listelenmiştir. Bodrumlu sanatseverleri farklı kültürlerin sanatçıları ile buluşmak üzere 20 Eylül-5 Ekim tarihleri arasında Re/Max Pasha Art’a bekliyoruz.

Nabeel Ali-Irak, Wadhah Mahdi-Irak, Farrukh Negmatzade-Tacikistan, Lidia Kupczynska-Polonya, Barry  Yeow-Singapur, Arkam Dost-Pakistan, Umar Chusanei-Endonezya, Semira Abdulwahab-Irak, Smaranda Sabina Moldovan-Romanya, Elçin Ünal-Türkiye, Burak Erim-Türkiye, Emel Atalay-Türkiye, Xhezair Rexhepi-Makedonya, Abu Jalal Sarimon-Singapur, Janick  Ericsen-Kanada, Pervaj Hasan Rigan-Bangladeş, Dariusz Przewiezlikowski-Polonya, Mustafa Haykır-Türkiye, Anna  Bereznicka-Polonya, Patimat Guseynova-Dagıstan, Saletta Viyana-Fransa, Elmira Shokr Pour-İran, Tineke Hoogendam-Hollanda, Djamil Bouali-Cezayir, Chafa Quzani-Cezayir, Mohamed İdir Djouder-Cezayir, Hasan Hüseyin Ünal-Türkiye, Bogumila Koicelek-Polonya, Mohand Ouramdhane Djouder-Cezair, Abraheem Hussain Tayyey-Irak , Nurgül Güney-Türkiye, Ekrem Kutlu-Türkiye, Piotr  Banaszkiewicz-Polonya, Emila Waszak-Polonya, Ahmad Nazrin-Malezya, Taher Abdelazzem-Mısır, Rhtys Konstantinavicius-Polonya, Alexsndr Blianskyi-Ukrayna, İga Kalkowska-Polonya, MAC/Afganistan

Paylaş
  • gplus
  • pinterest