nuri-usta-samsun-pidecisi-30.-yilini-sezon-acilisiyla-karsiladi_4008_dhaphoto3Bodrum’da, 30 yıldır hizmet veren Nuri Usta Samsun Pidecisi sezonu açtı. CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, işletmenin sahibi Nuri Demirarslan’a teşekkür edip, plaket verdi.

Bodrum Akyarlar Mahallesi’nde baba mesleğini sürdüren 55 yaşındaki Nuri Demirarslan, 30 yıldır eşi Meral Demirarslan (46) ile işlettikleri Nuri Usta Samsun Pidecisi’nin sezon açılışını yaptı. Her yıl Nisan ayının ilk haftasında kapılarını açan işletme için düzenlenen sezon açılışına CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yanı sıra belediye meclis üyeleri ve Bodrumsporlu futbolcular katıldı. Başkan Kocadon, Demirarslan çiftiyle birlikte kurdelesini keserek pide salonunun 30. yılında sezon açılışını yaptı. Demirarslan’ı Başkan Kocadon tebrik edip, uzun yıllar daha hizmet vermesini dileyerek, 30. yıl plaketi verdi.

nuri-usta-samsun-pidecisi-30.-yilini-sezon-acilisiyla-karsiladi2Samsun’a özgü kapalı pide çeşitleriyle damaklara hitap eden Nuri Usta Samsun Pidecisi’nde, lahana çorbası, taze fasulye turşu kavurması ve ev baklavası gibi özel lezzetler de mönü de yer alıyor. Pek çok ünlü ismin de tercih ettiği işletme Kasım ayına kadar açık kalacak.

Demirarslan, “30 yıldır hizmet kalitemizi düşürmeden, eşimle birlikte her yaz Akyarlar Mahallesi’ndeki Atatürk Caddesi’nde hizmet veriyoruz. Bu yılın bizim için ayrı bir özelliği var. Çünkü 30. yılımızı kutluyoruz. Pide çeşitlerimizle iddialıyız ve işimizi yapmaya da devam edeceğiz. Müşterilerimizin devamlılığı ile de uzun yıllar daha işletmemizi ayakta tutmayı hedefliyoruz” dedi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest