kiz-basketbol-okulu30 Nisan’da başlayacak olan 7-14 yaş kız basketbol okulu için Bodrum Basketbol Spor Kulübü tarafından velilerle bir tanışma toplantısı gerçekleştirilecek

Geleceğin basketçilerini yetiştirmek adına Bodrum Belediyesi ve Çağdaş Holding’in katkıları ile en büyük destekçileri aileleri olacak kız basketçiler 30 Nisan’da ilk buluşmalarını gerçekleştirecekler. Kırçiçeği Bodrum Basket Kadın A takımı ile ligde büyük bir başarı kazanan kulüp, altyapı çalışmalarını da Çağdaş Holding ve Bodrum Belediyesi’nin destekleri ile başlattı.

Başarılı kız basketbolcularını yetiştirmek üzere, eğitimlerine başlayacak olan Bodrum Basketbol Spor Kulübü; sporun ruhu ve disiplini ile topluma faydalı bireyler yetiştirmeyi hedefliyor. Birçok başarılı maç ve turnuvaya imza atan Bodrum Basketbol Spor Kulübü 7-14 yaş arası kız çocuklarına ücretsiz vereceği eğitimle Bodrum’un adını spor alanında duyurmak istiyor.

Kulüp Başarıya Önem Veriyor

Geleceğin başarılı sporcularının yetişeceği öğrencilere Bodrum Belediye ve Çağdaş Holding’in desteklerinin esirgenmediğini belirten Kırçiçeği Bodrum Basket kurucusu Yiğit Özmen, “ 7-14 yaş arası kız öğrencilerimizi yeni ancak eğlenceli bir spor dönemi bekliyor. Çünkü zaman ders değil, biraz da spor zamanı. Kızlarımız basket oynayarak yeteneklerini keşfedecekler. 30 Nisan’da ilk tanışma toplantımızı yapacağız, hafta sonu devam edecek çalışmalar okullar kapandıktan sonra haftada 3 gün olarak düzenlenecek. Çağdaş Holding bize destek olarak Bodrumlu kız çocuklarımıza ücretsiz açılan basketbol okulu konusunda yardımını esirgemeyerek forma, şort, tişört ve çanta yardımını da sağladı.  Çağdaş Holding’ e bize gösterdikleri ilgi ve desteklerinden dolayı ayrıca çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Heyecan Dorukta

Bodrum Basketbol Spor Kulübü okulunda antrenörler nezaretinde teorik ve pratik basketbol eğitimi alınacak.  Kısa sürede büyük beceriler elde edecek basketbol eğitimi alan kızlar, geleceğin sporcuları olma yolunda hızla ilerlemek için birbirleri ile adeta yarışacaklar. Veliler çocuklarının basketbolcu olmasını arzu ediyor ve öğrenciler de maç heyecanını yaşama imkânına sahip olacağı günü iple çekiyor.

 

 

Paylaş
  • gplus
  • pinterest