marmaris-ak-partide-yeni-yonetim-basinla-bulustuAK Parti Marmaris İlçe Teşkilatı yeni yönetimi basın mensuplarıyla, Marmaris Öğretmenevi’nde “tanışma ve danışma” adı altında düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi. Marmaris Ak Parti İlçe Başkanı Osman Ülgen, ” Kavga kültüründen uzak, birlik ve beraberlik içinde görevimizi sürdüreceğiz. Yerel basının sorunlarına çözüm olmak için çalışma başlattık” dedi.

İlçede yayımlanan yerel gazetelerin sahiplerinden sorunları dinleyen Ülgen, “Elbette sorun ve sıkıntılar çok fazla. Fakat bu sorunları birilerin üzerine yıkmak ve bir çözüm üretmemek gibi düşüncemiz yok. Marmaris’te basın mensuplarının işleri gerçekten çok zor ve birçok sektör gibi sıkıntılı günler yaşamaktalar. Sizlerin mesleğiniz konusunda sıkıntılarınızı dinleyerek bir çözüm getirmeye çalışacağız. Sizlerin sorunlarına çözüm bulmak için bizler iki adım attık ve sizlerinde adım atarak el vermenizi rica ediyorum” dedi.

Yerel gazete temsilcilerini sorularını not aldığını belirten Ülgen, yönetim olarak değerlendirme yaparak tekrar bir araya gelip çözüm arayışlarına gideceklerini söyledi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest