akyarlarda-yaza-merhaba-Bodrum Akyarlar Mahallesi’nde Akyarlar Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği’nin (AKDER) düzenlediği ‘kışa veda, yaza merhaba’ etkinliğine katılan CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, birlik beraberlik mesajları verdi.

Akyarlar Mahallesi’nde düzenlenen ‘kışa veda, yaza merhaba’ etkinliğine AKDER Başkanı Erbul Karaman, Akyarlar Mahallesi Muhtarı Ali Billor ve Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı’nın yanısıra Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, siyasi parti temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Başkan Mehmet Kocadon, etkinliğe katılanlara yaptığı konuşmada “Sizleri, Türkiye’nin gurur duyduğu aydınlık yüzlerin bir araya geldiği laik Türkiye Cumhuriyeti’nin temsilcileri olarak görüyorum. Bizler, sizlerle ne kadar çok bir araya gelirsek dert ve sıkıntıları da o kadar hızlı halledebiliriz ve çözümün bir parçası oluruz. Geçiş süreçleri sıkıntılı olur, doğumlar sancılı olur ama daha sonra bunun meyveleri çok da güzel olur. Ben inanıyorum ki, bu salondaki birlik beraberlik ile Akyarlar’ın çözülemeyecek hiçbir problemi yok. Yeter ki siz gönlünüzdeki birlik beraberliği asla bozmayın” dedi.

Gecede ayrıca Akyarlar Güzelleştirme ve Geliştirme Derneği üyelerinin, kendi arasında yaptığı ödüllü piyangonun çekilişini de Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon gerçekleştirdi. 1 numaralı kağıdı çeken Başkan Kocadon’u dernek üyeleri, “Bodrum’un 1 numarası, 1 numarayı çekti” diyerek alkışladı.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest