1996 yılından beri su sektöründe öncü olan firmamız; suyun insan sağlığı ile doğrudan bağlantılı olduğunun bilinciyle Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olan yöremizde, yüksek standartlarda çalışarak ve kalitesini hep yükselterek, öncü olmaya devam etmektedir.

 VİZYONUMUZ

2000 ‘li yıllarda Avrupa Birliği üyeliği gibi önemli hedeflerle yola çıkmış Türkiye’de; devletimizin önem arz eden sektör olarak teşvik verdiği firmamız, yaptığı yatırımlar ve devam ettiği geliştirme çabalarıyla Bodrum ve yöremizin Ambalajlı ve Dökme İçme Suyu ihtiyaçlarını karşılamak için yeni çözümler yaratmaktadır.

MİSYONUMUZ 

Ege Bölgesi’nin ve Bodrum turizminin önemli bir açığını kapatmaya yönelik olarak kurulan firmamız; yaptığı ve yapmakta olduğu yatırımlar ile sektöründe Türkiye için önemli bir örnek haline gelmeye başlamıştır.
Sağlık ile birebir bağlantılı olan sektörümüzde, kalite ve güvenilirliğe dayalı anlayışı ile sosyal olarak da hizmet veren firmamız; öncelikle bölgesinden başlayarak tüm Türkiye için önemli bir sorun halini alan su problemine kalıcı çözümler üretmeyi kendisine görev bilmektedir.

Firmamız AQUALIFE markası ile Sağlık Bakanlığından İçme Suyu Üretim ve Ambalajlama Ruhsatı’nı almıştır. 08.05.2008 tarihinde de, ruhsat yenilemesini yaparak Avrupa Birliği uyumlaştırma işlemlerini tamamlamıştır. Firmamız, buz ürünlerinde de Tarım ve Köyişleri Bakanlığından Gıda Üretim İzin Belgesi’ni almıştır. Haksu Fabrika, bünyesinde kurduğu tam teşekküllü kalite kontrol laboratuarı sayesinde üretim ve dolumunu yaptığı suları devamlı analiz ederek halk sağlığını en ön planda tutar. 

FİRMAMIZ ÜRÜN GURUBUNDAwww.haksu.com.tr

1. AQUALIFE 19 lt Polikarbon Damacana İçme Suyu
İnsan vücudunun ihtiyaç duyduğu faydalı mineraller yönünden zengin yapısıyla AQUALIFE, 19lt Polikarbon damacanalara tamamen otomatik makinelerde el değmeden doldurulur.
AQUALIFE İçme Suyu Avrupa Birliği uyumlaştırma işlemleri konusunda da Türkiye’de öncü firmalardan biri olarak; T.C. Sağlık Bakanlığından 08.05.2008 tarih 10 sayılı ruhsat numarası ile İçme Suyu Ruhsatı’nı yenileyerek uyumlaştırma işlemlerini tamamlamıştır.

2. AQUALIFE DÖKME İÇME SUYU
AQUALIFE Dökme İçme Suyu bölgemizdeki otel, restaurant gibi büyük işletmelerin toplu ihtiyaçları için Sağlık Bakanlığının ilgili mevzuatları çerçevesinde, mevzuat şartlarına uygun Paslanmaz Krom-Nikel Tankerlerle yapılmaktadır.

3. AQUALIFE KRİSTAL İÇKİ BUZU
AQUALIFE Kristal Buz, Tarım Bakanlığının 14.04.2006 tarih G 48-0491-G-0001 sayılı Gıda Sicil Belgesi’ni almıştır.
Güvenli, sağlıklı ve tortusuz yapısıyla AQUALIFE Kristal-İçki Buzu, gerçek anlamda kristal oluşu, ruhsatlı içme suyundan üretimi ve üretimde kullanılan Scotsman marka kaliteli makineler sayesinde rakiplerinden ayrılmaktadır.

4. AQUALIFE KALIP / KIRIK BUZ
AQUALIFE Kalıp Buz, Tarım Bakanlığının 14.04.2006 tarih G 48-0491-G-0001 sayılı Gıda Sicil Belgesi’ni almıştır.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest