Ayse_arman_gelinligi_bodrumdan-(3)Ünlü yazar Ayşe Arman’ın Pazar günü yayınlanan ‘Oh be sonunda o gelinliği giydim!’ yazısıyla yayınladığı fotoğraflarda Bodrum’dan, giydiği muhteşem gelinlikte.

İlk kez gelinlik giydiğini söyleyen Arman’ın gelinliğini 45 yıllık modacı Ayhan Aksu dikti. Arman yazısında gelinlik giyme ve Bodrum’da geçirdiği o güzel günleri kaleme alırken, 4 yıldır Bodrum’da yaşayan Ayhan Aksu’yu nasıl bulduğunu da cümlelerine ekledi.

Bodrum Gürece’de çekildiği öğrenilen fotoğraflardan her daim yüzünden gülücükler eksik olmayan Arman’ın mutluluğunu çevresine nasıl yansıttığı da çok net hissediliyor.

Ayşe Arman’ın çok beğendiği ve Emre Yunusoğlu’nun ölümsüzleştirdiği karelerdeki gelinliğin ustası usta modacı Ayhan Aksu da Ayşe Arman’ın mutlu gününe ortak olmanın sevincini yaşadı.

Ayse_arman_gelinligi_bodrumdan-(2)Ayhan Aksu Kimdir?

1959 Düzce doğumlu Ayhan Aksu, İstanbul’da birçok modacı ile çalışmış olup 45 yıldır bu meslekte ve son 4 yıldır Bodrum’da farklı firmalara terzilik yaptıktan sonra 2016 yılında kendi adını taşıyan moda evini açtı.

Kişiye özel dikim Gelinlik ve Abiye denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Ayhan Aksu, istenilen renk ve ölçülerde, kısa sürede (1-3 hafta) uygun fiyatlara özel günlerin vazgeçilmez ismi oluyor.

Ayhan Aksu Moda Evi, gelecek dönemde Muğla ili dışında 2. şubesini açmak için hazırlıklara başladı.

Muhabir: Mehmet Can Meral

Paylaş
  • gplus
  • pinterest