baby-brownun-catamaran-konseri-(2)Bodrum’daki dünyaca ünlü yüzer disko Catamaran Club’da konser veren DJ ve şarkıcı Baby Brown, iki saatlik performansıyla konseri izleyenleri coşturdu.

İran asıllı Alman vatandaşı Baby Brown, Bodrum’daki yüzer disko Catamaran Club’da, dün (cuma) akşam konser verdi. Yaklaşık 600 yerli ve yabancı turistin büyük ilgiyle izlediği konserde, çaldığı ve söylediği Oriental Poison, Per Ty, Per Favore, Oriental Poison 2, Ready 2 Party, Pull Up, Like This, Down on My Knees gibi şarkılarıyla hayranlarına keyifli anlar yaşattı. Yaklaşık 2 saat süren konserde Brown’un şarkılarıyla çılgınca dans eden turistler, kendilerinden geçti.

İlk kez Bodrum’da konser veren Brown, “Bu konseri çok uzun süre unutmam mümkün değil, baby-brownun-catamaran-konseri-(3)öncelikle denizin ortasında gece yarısı harika bir Bodrum kalesi ve şehrin büyülü atmosferinde iki saatlik konserimde zamanın nasıl geçtiğini anlayamadım. Akdeniz’deki turnem bittikten sonra Bodrum’a mutlaka tatil için gelmek istiyorum” dedi.

Konser sonrasında Brown; hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Haber: DHA

Paylaş
  • gplus
  • pinterest