Fok Badem, Kendini Seven Bir Kadını Bacağından Isırdı…

Birkaç gündür Yalıkavak koylarında dolaşan Fok Badem Akyarlar’da ortaya çıktı. Gözlerinden rahatsızlanan Badem, tedavi sırasında kendini seven bir kadını bacağından ısırdı.

Akyarlar Köyü Xanadu Otel yakınında sahile çıkan Badem, uzun süre burada dinlendi. Badem’i görüp yanına giden bazı vatandaşlar, gözlerindeki sıkıntıyı fark ederek veterinere haber verdiler. Olay yerine gelen Veteriner Alpagut Öztaş, Badem’i inceleyerek birkaç iğne yaptı.

İğnelerin ardından Badem, kendine yaklaşan kadınlardan Hürrem Dinç’i sağ bacağından ısırdı. Bacağından yaralanan kadına da ilk müdahaleyi Veteriner Alpagut Öztaş yaptı.

Hürrem Dinç, olayın nasıl olduğunu anlamadığını ifade ederek, “Burada yanında duruyordum, birden fırladı. Ayağımı ısırdı” dedi.

Alpagut Öztaş, birkaç enjeksiyon uyguladığını ifade ederek, “Benden yardım istediler. Bitez’de çalışıyorum. Sahilde yatıyordu, çok huzursuzdu. Ben müdahale ettim, önce kontrol etmeye çalıştım, takviye edecek enjeksiyonlar yaptım. Bir antibiyotik uygulamaya çalıştım ama bakalım ne kadar faydalı olacak bilmiyorum. Gözünde kornea kısmında küçük bir rahatsızlık var” dedi.

Fok Badem veterinerin müdahalesinin ardından çevredeki ilgiden sıkılıp hızlı bir şekilde denize girerek gözden kayboldu.

Paylaş
  • gplus
  • pinterest

Yorumlar

  1. cancan
    18 Aralık 2010 at 18:24

    belkide insanlardan sıkıldığı için saldırganlaştı Badem kim bilir?

Yorumlara Kapalı.